Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
1
-
2
12:00pm
@ Spring Grove Middle School
Jr. Boys Division 1 - Dallastown(25)
Jr. Boys Division 1 - Central York(41)
12:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Jr. Boys Division 2 - Columbia(26)
Jr. Boys Division 2 - Dover(33)
1:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Rink Boys Division 2 - South Western(22)
Rink Boys Division 2 - Dover(19)
1:00pm
@ Spring Grove Middle School
Rink Boys Division 1 - West York(11)
Rink Boys Division 1 - Central York(31)
1:00pm
@ South Western Middle School
Jr. Boys Division 2 - South Western(24)
Jr. Boys Division 2 - South Eastern(34)
1:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Boys Division 1 - York Suburban(18)
Jr. Boys Division 1 - Red Lion(26)
2:00pm
@ South Western Middle School
Rink Boys Division 2 - Columbia(21)
Rink Boys Division 2 - Eastern York(25)
2:00pm
@ Spring Grove Middle School
Rink Girls Division 1 - Central York(15)
Rink Girls Division 1 - Spring Grove(17)
2:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Rink Girls Division 2 - Hanover(6)
Rink Girls Division 2 - South Eastern(15)
2:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Boys Division 1 - York Suburban(17)
Rink Boys Division 1 - Dallastown(25)
3:00pm
@ South Western Middle School
Rink Girls Division 2 - Columbia(19)
Rink Girls Division 2 - South Western(17)
3:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Jr. Girls Division 2 - Hanover(23)
Jr. Girls Division 2 - Susquehannock(25)
3:00pm
@ Spring Grove Middle School
Jr. Girls Division 1 - West York(25)
Jr. Girls Division 1 - Spring Grove(37)
3:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Girls Division 1 - West York(4)
Rink Girls Division 1 - Dallastown(8)
4:00pm
@ South Western Middle School
Jr. Girls Division 2 - Littlestown(10)
Jr. Girls Division 2 - South Western(27)
4:00pm
@ Spring Grove Middle School
Sr. Boys Division 1 - New Oxford(25)
Sr. Boys Division 1 - West York(51)
4:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Sr. Boys Division 2 - Columbia(35)
Sr. Boys Division 2 - South Eastern(32)
4:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Girls Division 1 - New Oxford(22)
Jr. Girls Division 1 - Central York(7)
5:00pm
@ South Western Middle School
Sr. Boys Division 2 - United Parish(38)
Sr. Boys Division 2 - Dover(54)
5:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Sr. Boys Division 1 - Central York(19)
Sr. Boys Division 1 - York Boys Club(50)
-
3
1:00pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Boys Division 1 - Central York(40)
Jr. Boys Division 1 - Red Lion(43)
1:00pm
@ South Western High School
Jr. Boys Division 2 - Dover(29)
Jr. Boys Division 2 - South Eastern(34)
2:15pm
@ South Western High School
Rink Boys Division 2 - South Western(30)
Rink Boys Division 2 - Eastern York(33)
2:15pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Boys Division 1 - Dallastown(8)
Rink Boys Division 1 - Central York(22)
3:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Girls Division 1 - Dallastown(10)
Rink Girls Division 1 - Spring Grove(13)
3:30pm
@ South Western High School
Rink Girls Division 2 - Columbia(10)
Rink Girls Division 2 - South Eastern(18)
4:45pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Girls Division 1 - New Oxford(32)
Jr. Girls Division 1 - Spring Grove(29)
4:45pm
@ South Western High School
Jr. Girls Division 2 - Susquehannock(15)
Jr. Girls Division 2 - South Western(25)
6:00pm
@ South Western High School
Sr. Boys Division 2 - Columbia(26)
Sr. Boys Division 2 - Dover(42)
6:00pm
@ Red Lion Jr. High School
Sr. Boys Division 1 - York Boys Club(40)
Sr. Boys Division 1 - West York(45)
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
17
-
18
-
19
-
20
-
21
-
22
-
23
-
24
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
March 1 2024
March 2 2024
12:00 PM Jr. Boys Division 1: Dallastown vs Central York@ Spring Grove Middle School
12:00 PM Jr. Boys Division 2: Columbia vs Dover
@ Dover - North Salem Elementary School
1:00 PM Jr. Boys Division 2: South Western vs South Eastern
@ South Western Middle School
1:00 PM Rink Boys Division 1: West York vs Central York
@ Spring Grove Middle School
1:00 PM Rink Boys Division 2: South Western vs Dover
@ Dover - North Salem Elementary School
1:30 PM Jr. Boys Division 1: York Suburban vs Red Lion
@ Red Lion Jr. High School
2:00 PM Rink Boys Division 2: Columbia vs Eastern York
@ South Western Middle School
2:00 PM Rink Girls Division 1: Central York vs Spring Grove
@ Spring Grove Middle School
2:00 PM Rink Girls Division 2: Hanover vs South Eastern
@ Dover - North Salem Elementary School
2:30 PM Rink Boys Division 1: York Suburban vs Dallastown
@ Red Lion Jr. High School
3:00 PM Jr. Girls Division 1: West York vs Spring Grove
@ Spring Grove Middle School
3:00 PM Jr. Girls Division 2: Hanover vs Susquehannock
@ Dover - North Salem Elementary School
3:00 PM Rink Girls Division 2: Columbia vs South Western
@ South Western Middle School
3:30 PM Rink Girls Division 1: West York vs Dallastown
@ Red Lion Jr. High School
4:00 PM Jr. Girls Division 2: Littlestown vs South Western
@ South Western Middle School
4:00 PM Sr. Boys Division 1: New Oxford vs West York
@ Spring Grove Middle School
4:00 PM Sr. Boys Division 2: Columbia vs South Eastern
@ Dover - North Salem Elementary School
4:30 PM Jr. Girls Division 1: New Oxford vs Central York
@ Red Lion Jr. High School
5:00 PM Sr. Boys Division 2: United Parish vs Dover
@ South Western Middle School
5:30 PM Sr. Boys Division 1: Central York vs York Boys Club
@ Red Lion Jr. High School
12:00pm
@ Spring Grove Middle School
Jr. Boys Division 1 - Dallastown(25) Jr. Boys Division 1 - Central York(41)
12:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Jr. Boys Division 2 - Columbia(26) Jr. Boys Division 2 - Dover(33)
1:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Rink Boys Division 2 - South Western(22) Rink Boys Division 2 - Dover(19)
1:00pm
@ Spring Grove Middle School
Rink Boys Division 1 - West York(11) Rink Boys Division 1 - Central York(31)
1:00pm
@ South Western Middle School
Jr. Boys Division 2 - South Western(24) Jr. Boys Division 2 - South Eastern(34)
1:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Boys Division 1 - York Suburban(18) Jr. Boys Division 1 - Red Lion(26)
2:00pm
@ South Western Middle School
Rink Boys Division 2 - Columbia(21) Rink Boys Division 2 - Eastern York(25)
2:00pm
@ Spring Grove Middle School
Rink Girls Division 1 - Central York(15) Rink Girls Division 1 - Spring Grove(17)
2:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Rink Girls Division 2 - Hanover(6) Rink Girls Division 2 - South Eastern(15)
2:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Boys Division 1 - York Suburban(17) Rink Boys Division 1 - Dallastown(25)
3:00pm
@ South Western Middle School
Rink Girls Division 2 - Columbia(19) Rink Girls Division 2 - South Western(17)
3:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Jr. Girls Division 2 - Hanover(23) Jr. Girls Division 2 - Susquehannock(25)
3:00pm
@ Spring Grove Middle School
Jr. Girls Division 1 - West York(25) Jr. Girls Division 1 - Spring Grove(37)
3:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Girls Division 1 - West York(4) Rink Girls Division 1 - Dallastown(8)
4:00pm
@ South Western Middle School
Jr. Girls Division 2 - Littlestown(10) Jr. Girls Division 2 - South Western(27)
4:00pm
@ Spring Grove Middle School
Sr. Boys Division 1 - New Oxford(25) Sr. Boys Division 1 - West York(51)
4:00pm
@ Dover - North Salem Elementary School
Sr. Boys Division 2 - Columbia(35) Sr. Boys Division 2 - South Eastern(32)
4:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Girls Division 1 - New Oxford(22) Jr. Girls Division 1 - Central York(7)
5:00pm
@ South Western Middle School
Sr. Boys Division 2 - United Parish(38) Sr. Boys Division 2 - Dover(54)
5:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Sr. Boys Division 1 - Central York(19) Sr. Boys Division 1 - York Boys Club(50)
March 3 2024
1:00 PM Jr. Boys Division 1: Central York vs Red Lion@ Red Lion Jr. High School
1:00 PM Jr. Boys Division 2: Dover vs South Eastern
@ South Western High School
2:15 PM Rink Boys Division 1: Dallastown vs Central York
@ Red Lion Jr. High School
2:15 PM Rink Boys Division 2: South Western vs Eastern York
@ South Western High School
3:30 PM Rink Girls Division 1: Dallastown vs Spring Grove
@ Red Lion Jr. High School
3:30 PM Rink Girls Division 2: Columbia vs South Eastern
@ South Western High School
4:45 PM Jr. Girls Division 1: New Oxford vs Spring Grove
@ Red Lion Jr. High School
4:45 PM Jr. Girls Division 2: Susquehannock vs South Western
@ South Western High School
6:00 PM Sr. Boys Division 1: York Boys Club vs West York
@ Red Lion Jr. High School
6:00 PM Sr. Boys Division 2: Columbia vs Dover
@ South Western High School
1:00pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Boys Division 1 - Central York(40) Jr. Boys Division 1 - Red Lion(43)
1:00pm
@ South Western High School
Jr. Boys Division 2 - Dover(29) Jr. Boys Division 2 - South Eastern(34)
2:15pm
@ South Western High School
Rink Boys Division 2 - South Western(30) Rink Boys Division 2 - Eastern York(33)
2:15pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Boys Division 1 - Dallastown(8) Rink Boys Division 1 - Central York(22)
3:30pm
@ Red Lion Jr. High School
Rink Girls Division 1 - Dallastown(10) Rink Girls Division 1 - Spring Grove(13)
3:30pm
@ South Western High School
Rink Girls Division 2 - Columbia(10) Rink Girls Division 2 - South Eastern(18)
4:45pm
@ Red Lion Jr. High School
Jr. Girls Division 1 - New Oxford(32) Jr. Girls Division 1 - Spring Grove(29)
4:45pm
@ South Western High School
Jr. Girls Division 2 - Susquehannock(15) Jr. Girls Division 2 - South Western(25)
6:00pm
@ South Western High School
Sr. Boys Division 2 - Columbia(26) Sr. Boys Division 2 - Dover(42)
6:00pm
@ Red Lion Jr. High School
Sr. Boys Division 1 - York Boys Club(40) Sr. Boys Division 1 - West York(45)