Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
17
-
18
-
19
-
20
-
21
-
22
-
23
-
24
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
31
-
1
-
2
-
3
January 1 2024
January 2 2024
January 3 2024
January 4 2024
January 5 2024
January 6 2024
8:10 AM 3/4 Girls A Division: Rains 3/4 Duncan vs Gilmer 3/4 Dorsett@ Mineola Middle School
8:10 AM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Christian vs Gilmer 5/6 Denton
@ Quitman Junior High (actual school)
9:00 AM 1/2 Boys: Rains 1/2 Lopez vs Rains 1/2 Slemmons
@ Rains
9:00 AM 3/4 Boys Development: Quitman 3/4 Team 2 vs Alba 3/4 Quintana
@ Alba
9:00 AM 3/4 Girls A Division: Alba 3/4 Alexander vs Mineola 3/4 London
@ Mineola Middle School
9:00 AM 5/6 Boys Development: Grand Saline 5/6 Payne vs Grand Saline 5/6 Sloan
@ Grand Saline
9:00 AM 5/6 Girls A Division: Grand Saline 5/6 Harrell vs Alba 5/6 Sitar
@ Quitman Junior High (actual school)
9:40 AM 1/2 Boys: Alba 1/2 Quintana vs Quitman 1/2 Wennberg
@ Rains
9:40 AM 1/2 Girls: Lone Oak 1/2 Beckner vs Lone Oak 1/2 Larue
@ Lone Oak
9:50 AM 3/4 Boys Development: Mineola 3/4 Rinks vs Lone Oak 3/4 Haugen
@ Alba
9:50 AM 3/4 Girls A Division: Lone Oak 3/4 Madden vs Fruitvale 3/4 Barnhart
@ Mineola Middle School
9:50 AM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Hargrove vs Gilmer 5/6 Brookshire
@ Grand Saline
9:50 AM 5/6 Girls A Division: Fruitvale 5/6 Yates vs Lone Oak 5/6 Patterson
@ Quitman Junior High (actual school)
10:20 AM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Ramos vs Fruitvale 1/2 Hill
@ Rains
10:20 AM 1/2 Girls: Fruitvale 1/2 Day vs Quitman 1/2 Simon
@ Lone Oak
10:40 AM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Soules vs Gilmer 3/4 Featherly
@ Alba
10:40 AM 3/4 Girls A Division: Grand Saline 3/4 Pyle vs Quitman 3/4 Bates
@ Mineola Middle School
10:40 AM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Love vs Gilmer 5/6 Wallace
@ Grand Saline
10:40 AM 5/6 Girls A Division: Mineola 5/6 Stanley vs Quitman 5/6 Poe
@ Quitman Junior High (actual school)
11:00 AM 1/2 Boys: Quitman 1/2 McKinney vs Alba 1/2 Christian
@ Rains
11:00 AM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Harrell vs Rains 1/2 Garner
@ Lone Oak
11:30 AM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 Mann vs Grand Saline 3/4 Erwin
@ Alba
11:30 AM 3/4 Girls Development: Gilmer 3/4 Ludlow vs Mineola 3/4 Pool
@ Mineola Middle School
11:30 AM 5/6 Boys Development: Lone Oak 5/6 Powell vs Rains 5/6 McNew
@ Grand Saline
11:30 AM 5/6 Girls A Division: Mineola 5/6 Steadman vs Rains 5/6 Noble
@ Quitman Junior High (actual school)
11:40 AM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Hart vs Grand Saline 1/2 LaPrade
@ Rains
11:40 AM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Duke vs Alba 1/2 Boyd
@ Lone Oak
12:20 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Fowler vs Grand Saline 1/2 Perritt
@ Rains
12:20 PM 1/2 Girls: Quitman 1/2 Miller vs Gilmer 1/2 Edwards
@ Lone Oak
12:20 PM 3/4 Boys Development: Quitman 3/4 Elkins vs Fruitvale 3/4 Spizzirri
@ Alba
12:20 PM 3/4 Girls Development: Gilmer 3/4 Burke vs Grand Saline 3/4 Tara
@ Mineola Middle School
12:20 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 Seymour vs Quitman 5/6 Alcorn
@ Grand Saline
12:20 PM 5/6 Girls Development: Grand Saline 5/6 Strickland vs Gilmer 5/6 Wallace
@ Quitman Junior High (actual school)
1:00 PM 1/2 Boys: Grand Saline 1/2 Wright vs Lone Oak 1/2 Derrington
@ Rains
1:00 PM 1/2 Girls: Mineola 1/2 Hawkins vs Grand Saline 1/2 Tara
@ Lone Oak
1:10 PM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Koonce vs Mineola 3/4 MacArthur
@ Alba
1:10 PM 3/4 Girls Development: Quitman 3/4 Hanson vs Lone Oak 3/4Melton
@ Mineola Middle School
1:10 PM 5/6 Boys Development: Lone Oak 5/6 Clark vs Rains 5/6 Holliday
@ Grand Saline
1:10 PM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Shaw vs Mineola 5/6 Hogue
@ Quitman Junior High (actual school)
1:40 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Owens vs Lone Oak 1/2 Fort
@ Rains
1:40 PM 1/2 Girls: Rains 1/2 Young vs Lone Oak 1/2 Clark
@ Lone Oak
2:00 PM 3/4 Boys Development: Gilmer 3/4 Bradshaw vs Rains 3/4 Bunch
@ Alba
2:00 PM 3/4 Girls Development: Rains 3/4 Gilbert vs Quitman 3/4 Tracy
@ Mineola Middle School
2:00 PM 5/6 Boys Development: Fruitvale 5/6 Brown vs Gilmer 5/6 Paz
@ Grand Saline
2:00 PM 5/6 Girls Development: Lone Oak 5/6 Beckner vs Alba 5/6 Durbin
@ Quitman Junior High (actual school)
2:20 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Stanley vs Lone Oak 1/2 Thomas
@ Rains
2:50 PM 3/4 Boys Development: Gilmer 3/4 Cuba vs Lone Oak 3/4 McLain
@ Alba
2:50 PM 3/4 Girls Development: Lone Oak 3/4 Ketchum vs Rains 3/4 Jenkins
@ Mineola Middle School
2:50 PM 5/6 Boys Development: Alba 5/6 Marklin vs Mineola 5/6 Lindley
@ Grand Saline
2:50 PM 5/6 Girls Development: Rains 5/6 Drummond vs Grand Saline 5/6 Brown
@ Quitman Junior High (actual school)
3:00 PM 1/2 Boys: Rains 1/2 Fernandez vs Rains 1/2 Greer
@ Rains
3:40 PM 3/4 Boys Development: Rains 3/4 Trammell vs Gilmer 3/4 Perkins
@ Alba
3:40 PM 5/6 Boys A Division: Mineola 5/6 Adams vs Quitman 5/6 Taylor
@ Grand Saline
4:30 PM 3/4 Boys A Division: Rains 3/4 Hooten vs Lone Oak 3/4 Lewis
@ Alba
4:30 PM 5/6 Boys A Division: Rains 5/6 Potts vs Lone Oak 5/6 Hogue
@ Grand Saline
5:20 PM 3/4 Boys A Division: Rains 3/4 Lopez vs Quitman 3/4 Low
@ Alba
5:20 PM 5/6 Boys A Division: Gilmer 5/6 Lawson vs Alba 5/6 Webster
@ Grand Saline
6:10 PM 3/4 Boys A Division: Gilmer 3/4 Hutson vs Lone Oak 3/4 Walker
@ Alba
6:10 PM 5/6 Boys A Division: Rains 5/6 Bunch vs Grand Saline 5/6 Gunnels
@ Grand Saline
7:00 PM 3/4 Boys A Division: Mineola 3/4 Dupont vs Alba 3/4 Worley
@ Alba
January 7 2024
January 8 2024
January 9 2024
January 10 2024
January 11 2024
January 12 2024
January 13 2024
9:00 AM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Fort vs Fruitvale 1/2 Hill@ Fruitvale
9:00 AM 1/2 Girls: Rains 1/2 Garner vs Rains 1/2 Young
@ Rains
9:00 AM 3/4 Boys A Division: Rains 3/4 Lopez vs Grand Saline 3/4 Flowers
@ Grand Saline
9:00 AM 3/4 Girls Development: Gilmer 3/4 Ludlow vs Gilmer 3/4 Burke
@ Gilmer
9:00 AM 5/6 Boys A Division: Rains 5/6 Potts vs Alba 5/6 Webster
@ Alba
9:00 AM 5/6 Girls Development: Mineola 5/6 Hogue vs Alba 5/6 Durbin
@ Lone Oak
9:40 AM 1/2 Girls: Fruitvale 1/2 Day vs Grand Saline 1/2 Tara
@ Rains
9:50 AM 1/2 Boys: Alba 1/2 Quintana vs Grand Saline 1/2 LaPrade
@ Fruitvale
9:50 AM 3/4 Boys A Division: Gilmer 3/4 Hutson vs Mineola 3/4 Dupont
@ Grand Saline
9:50 AM 3/4 Girls Development: Rains 3/4 Gilbert vs Lone Oak 3/4 Ketchum
@ Gilmer
9:50 AM 5/6 Boys A Division: Grand Saline 5/6 Gunnels vs Mineola 5/6 Adams
@ Alba
9:50 AM 5/6 Girls Development: Rains 5/6 Drummond vs Grand Saline 5/6 Strickland
@ Lone Oak
10:20 AM 1/2 Boys: Quitman 1/2 Wennberg vs Alba 1/2 Christian
@ Fruitvale
10:20 AM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Harrell vs Quitman 1/2 Miller
@ Rains
10:40 AM 3/4 Boys A Division: Quitman 3/4 Low vs Rains 3/4 Hooten
@ Grand Saline
10:40 AM 3/4 Girls Development: Lone Oak 3/4Melton vs Quitman 3/4 Tracy
@ Gilmer
10:40 AM 5/6 Boys A Division: Rains 5/6 Bunch vs Gilmer 5/6 Lawson
@ Alba
10:40 AM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Shaw vs Grand Saline 5/6 Brown
@ Lone Oak
11:00 AM 1/2 Boys: Rains 1/2 Slemmons vs Mineola 1/2 Owens
@ Fruitvale
11:00 AM 1/2 Girls: Lone Oak 1/2 Clark vs Grand Saline 1/2 Duke
@ Rains
11:30 AM 3/4 Boys A Division: Alba 3/4 Worley vs Lone Oak 3/4 Walker
@ Grand Saline
11:30 AM 3/4 Girls Development: Quitman 3/4 Hanson vs Rains 3/4 Jenkins
@ Gilmer
11:30 AM 5/6 Boys A Division: Lone Oak 5/6 Hogue vs Quitman 5/6 Taylor
@ Alba
11:30 AM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Wallace vs Lone Oak 5/6 Beckner
@ Lone Oak
11:40 AM 1/2 Boys: Rains 1/2 Lopez vs Lone Oak 1/2 Thomas
@ Fruitvale
11:40 AM 1/2 Girls: Gilmer 1/2 Edwards vs Alba 1/2 Boyd
@ Rains
12:20 PM 1/2 Boys: Grand Saline 1/2 Perritt vs Rains 1/2 Greer
@ Fruitvale
12:20 PM 1/2 Girls: Lone Oak 1/2 Larue vs Quitman 1/2 Simon
@ Rains
12:20 PM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Erwin vs Gilmer 3/4 Bradshaw
@ Grand Saline
12:20 PM 3/4 Girls Development: Mineola 3/4 Pool vs Grand Saline 3/4 Tara
@ Gilmer
12:20 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 Holliday vs Fruitvale 5/6 Brown
@ Alba
12:20 PM 5/6 Girls A Division: Fruitvale 5/6 Yates vs Gilmer 5/6 Denton
@ Lone Oak
1:00 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Fowler vs Quitman 1/2 McKinney
@ Fruitvale
1:00 PM 1/2 Girls: Mineola 1/2 Hawkins vs Lone Oak 1/2 Beckner
@ Rains
1:10 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 Mann vs Mineola 3/4 MacArthur
@ Grand Saline
1:10 PM 3/4 Girls A Division: Mineola 3/4 London vs Gilmer 3/4 Dorsett
@ Gilmer
1:10 PM 5/6 Boys Development: Gilmer 5/6 Brookshire vs Grand Saline 5/6 Sloan
@ Alba
1:10 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Christian vs Mineola 5/6 Stanley
@ Lone Oak
1:40 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 McMahon vs Rains 1/2 Fernandez
@ Fruitvale
2:00 PM 3/4 Boys Development: Quitman 3/4 Elkins vs Gilmer 3/4 Cuba
@ Grand Saline
2:00 PM 3/4 Girls A Division: Fruitvale 3/4 Barnhart vs Grand Saline 3/4 Pyle
@ Gilmer
2:00 PM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Lindley vs Lone Oak 5/6 Powell
@ Alba
2:00 PM 5/6 Girls A Division: Mineola 5/6 Steadman vs Grand Saline 5/6 Harrell
@ Lone Oak
2:20 PM 1/2 Boys: Grand Saline 1/2 Wright vs Lone Oak 1/2 Hart
@ Fruitvale
2:50 PM 3/4 Boys Development: Mineola 3/4 Rinks vs Rains 3/4 Bunch
@ Grand Saline
2:50 PM 3/4 Girls A Division: Quitman 3/4 Bates vs Lone Oak 3/4 Madden
@ Gilmer
2:50 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 Seymour vs Gilmer 5/6 Paz
@ Alba
2:50 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Noble vs Quitman 5/6 Poe
@ Lone Oak
3:00 PM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Derrington vs Mineola 1/2 Ramos
@ Fruitvale
3:40 PM 3/4 Boys Development: Gilmer 3/4 Featherly vs Lone Oak 3/4 McLain
@ Grand Saline
3:40 PM 3/4 Girls A Division: Alba 3/4 Alexander vs Rains 3/4 Duncan
@ Gilmer
3:40 PM 5/6 Boys Development: Grand Saline 5/6 Payne vs Mineola 5/6 Love
@ Alba
3:40 PM 5/6 Girls A Division: Lone Oak 5/6 Patterson vs Lone Oak 5/6 Wittrock
@ Lone Oak
4:30 PM 3/4 Boys Development: Rains 3/4 Trammell vs Quitman 3/4 Team 2
@ Grand Saline
4:30 PM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Hargrove vs Lone Oak 5/6 Clark
@ Alba
5:20 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 Haugen vs Gilmer 3/4 Perkins
@ Grand Saline
5:20 PM 5/6 Boys Development: Quitman 5/6 Alcorn vs Gilmer 5/6 Wallace
@ Alba
6:10 PM 3/4 Boys Development: Alba 3/4 Quintana vs Fruitvale 3/4 Spizzirri
@ Grand Saline
6:10 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 McNew vs Alba 5/6 Marklin
@ Alba
7:00 PM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Koonce vs Grand Saline 3/4 Soules
@ Grand Saline
January 14 2024
January 15 2024
January 16 2024
January 17 2024
January 18 2024
January 19 2024
January 20 2024
9:00 AM 1/2 Boys: Quitman 1/2 Wennberg vs Rains 1/2 Fernandez@ Grand Saline
9:00 AM 1/2 Girls: Mineola 1/2 Hawkins vs Rains 1/2 Garner
@ Alba
9:00 AM 3/4 Boys Development: Gilmer 3/4 Perkins vs Alba 3/4 Quintana
@ Gilmer
9:00 AM 3/4 Girls Development: Rains 3/4 Gilbert vs Mineola 3/4 Pool
@ Rains
9:00 AM 5/6 Boys A Division: Mineola 5/6 Adams vs Lone Oak 5/6 Hogue
@ Quitman Junior High (actual school)
9:00 AM 5/6 Girls A Division: Lone Oak 5/6 Wittrock vs Mineola 5/6 Steadman
@ Fruitvale
9:40 AM 1/2 Boys: Rains 1/2 Greer vs Mineola 1/2 Owens
@ Grand Saline
9:40 AM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Harrell vs Lone Oak 1/2 Larue
@ Alba
9:50 AM 3/4 Boys Development: Alba 3/4 Worley vs Lone Oak 3/4 Haugen
@ Gilmer
9:50 AM 3/4 Girls Development: Quitman 3/4 Tracy vs Quitman 3/4 Hanson
@ Rains
9:50 AM 5/6 Boys A Division: Grand Saline 5/6 Gunnels vs Quitman 5/6 Taylor
@ Quitman Junior High (actual school)
9:50 AM 5/6 Girls Development: Lone Oak 5/6 Beckner vs Rains 5/6 Drummond
@ Fruitvale
10:20 AM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Ramos vs Lone Oak 1/2 Thomas
@ Grand Saline
10:20 AM 1/2 Girls: Gilmer 1/2 Edwards vs Grand Saline 1/2 Tara
@ Alba
10:40 AM 3/4 Boys Development: Mineola 3/4 Rinks vs Grand Saline 3/4 Soules
@ Gilmer
10:40 AM 3/4 Girls Development: Lone Oak 3/4Melton vs Gilmer 3/4 Ludlow
@ Rains
10:40 AM 5/6 Boys A Division: Alba 5/6 Webster vs Rains 5/6 Bunch
@ Quitman Junior High (actual school)
10:40 AM 5/6 Girls Development: Alba 5/6 Durbin vs Grand Saline 5/6 Brown
@ Fruitvale
11:00 AM 1/2 Boys: Mineola 1/2 McMahon vs Alba 1/2 Christian
@ Grand Saline
11:00 AM 1/2 Girls: Lone Oak 1/2 Clark vs Alba 1/2 Boyd
@ Alba
11:30 AM 3/4 Boys Development: Fruitvale 3/4 Spizzirri vs Rains 3/4 Trammell
@ Gilmer
11:30 AM 3/4 Girls Development: Lone Oak 3/4 Ketchum vs Gilmer 3/4 Burke
@ Rains
11:30 AM 5/6 Boys A Division: Gilmer 5/6 Lawson vs Rains 5/6 Potts
@ Quitman Junior High (actual school)
11:30 AM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Shaw vs Gilmer 5/6 Wallace
@ Fruitvale
11:40 AM 1/2 Boys: Grand Saline 1/2 Wright vs Alba 1/2 Quintana
@ Grand Saline
11:40 AM 1/2 Girls: Rains 1/2 Young vs Grand Saline 1/2 Duke
@ Alba
12:20 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Stanley vs Grand Saline 1/2 Perritt
@ Grand Saline
12:20 PM 1/2 Girls: Fruitvale 1/2 Day vs Quitman 1/2 Simon
@ Alba
12:20 PM 3/4 Boys Development: Rains 3/4 Bunch vs Quitman 3/4 Team 2
@ Gilmer
12:20 PM 3/4 Girls Development: Rains 3/4 Jenkins vs Grand Saline 3/4 Tara
@ Rains
12:20 PM 5/6 Boys Development: Grand Saline 5/6 Sloan vs Rains 5/6 Seymour
@ Quitman Junior High (actual school)
12:20 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Noble vs Gilmer 5/6 Denton
@ Fruitvale
1:00 PM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Derrington vs Fruitvale 1/2 Hill
@ Grand Saline
1:00 PM 1/2 Girls: Quitman 1/2 Miller vs Lone Oak 1/2 Beckner
@ Alba
1:10 PM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Erwin vs Gilmer 3/4 Cuba
@ Gilmer
1:10 PM 3/4 Girls A Division: Quitman 3/4 Bates vs Mineola 3/4 London
@ Rains
1:10 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 Holliday vs Mineola 5/6 Lindley
@ Quitman Junior High (actual school)
1:10 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Christian vs Grand Saline 5/6 Harrell
@ Fruitvale
1:40 PM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Fort vs Grand Saline 1/2 LaPrade
@ Grand Saline
2:00 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 McLain vs Gilmer 3/4 Featherly
@ Gilmer
2:00 PM 3/4 Girls A Division: Lone Oak 3/4 Madden vs Rains 3/4 Duncan
@ Rains
2:00 PM 5/6 Boys Development: Quitman 5/6 Alcorn vs Lone Oak 5/6 Powell
@ Quitman Junior High (actual school)
2:00 PM 5/6 Girls A Division: Lone Oak 5/6 Patterson vs Mineola 5/6 Stanley
@ Fruitvale
2:20 PM 1/2 Boys: Rains 1/2 Slemmons vs Rains 1/2 Lopez
@ Grand Saline
2:50 PM 3/4 Boys Development: Mineola 3/4 MacArthur vs Grand Saline 3/4 Koonce
@ Gilmer
2:50 PM 3/4 Girls A Division: Alba 3/4 Alexander vs Grand Saline 3/4 Pyle
@ Rains
2:50 PM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Hargrove vs Mineola 5/6 Love
@ Quitman Junior High (actual school)
3:00 PM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Hart vs Quitman 1/2 McKinney
@ Grand Saline
3:40 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 Mann vs Gilmer 3/4 Bradshaw
@ Gilmer
3:40 PM 3/4 Girls A Division: Fruitvale 3/4 Barnhart vs Gilmer 3/4 Dorsett
@ Rains
3:40 PM 5/6 Boys Development: Lone Oak 5/6 Clark vs Gilmer 5/6 Wallace
@ Quitman Junior High (actual school)
3:40 PM 5/6 Girls A Division: Alba 5/6 Sitar vs Fruitvale 5/6 Yates
@ Fruitvale
4:30 PM 3/4 Boys A Division: Grand Saline 3/4 Flowers vs Lone Oak 3/4 Lewis
@ Gilmer
4:30 PM 5/6 Boys Development: Gilmer 5/6 Paz vs Gilmer 5/6 Brookshire
@ Quitman Junior High (actual school)
4:30 PM 5/6 Girls Development: Mineola 5/6 Hogue vs Grand Saline 5/6 Strickland
@ Fruitvale
5:20 PM 3/4 Boys A Division: Rains 3/4 Hooten vs Mineola 3/4 Dupont
@ Gilmer
5:20 PM 5/6 Boys Development: Grand Saline 5/6 Payne vs Alba 5/6 Marklin
@ Quitman Junior High (actual school)
6:10 PM 3/4 Boys A Division: Quitman 3/4 Low vs Rains 3/4 Lopez
@ Gilmer
6:10 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 McNew vs Fruitvale 5/6 Brown
@ Quitman Junior High (actual school)
7:00 PM 3/4 Boys A Division: Lone Oak 3/4 Walker vs Gilmer 3/4 Hutson
@ Gilmer
January 21 2024
January 22 2024
January 23 2024
January 24 2024
January 25 2024
January 26 2024
January 27 2024
9:00 AM 1/2 Boys: Alba 1/2 Christian vs Mineola 1/2 Ramos@ Quitman Junior High (actual school)
9:00 AM 1/2 Girls: Alba 1/2 Boyd vs Fruitvale 1/2 Day
@ Mineola Middle School
9:00 AM 3/4 Boys A Division: Lone Oak 3/4 Lewis vs Rains 3/4 Lopez
@ Fruitvale
9:00 AM 3/4 Girls Development: Rains 3/4 Jenkins vs Quitman 3/4 Tracy
@ Grand Saline
9:00 AM 5/6 Boys Development: Lone Oak 5/6 Powell vs Gilmer 5/6 Paz
@ Gilmer
9:00 AM 5/6 Girls A Division: Mineola 5/6 Stanley vs Lone Oak 5/6 Wittrock
@ Alba
9:40 AM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Hart vs Fruitvale 1/2 Hill
@ Quitman Junior High (actual school)
9:40 AM 1/2 Girls: Gilmer 1/2 Edwards vs Grand Saline 1/2 Harrell
@ Mineola Middle School
9:50 AM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Soules vs Gilmer 3/4 Bradshaw
@ Fruitvale
9:50 AM 3/4 Girls Development: Gilmer 3/4 Burke vs Rains 3/4 Gilbert
@ Grand Saline
9:50 AM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Lindley vs Mineola 5/6 Hargrove
@ Gilmer
9:50 AM 5/6 Girls Development: Grand Saline 5/6 Brown vs Lone Oak 5/6 Beckner
@ Alba
10:20 AM 1/2 Boys: Rains 1/2 Fernandez vs Rains 1/2 Slemmons
@ Quitman Junior High (actual school)
10:20 AM 1/2 Girls: Rains 1/2 Garner vs Quitman 1/2 Miller
@ Mineola Middle School
10:40 AM 3/4 Boys Development: Alba 3/4 Worley vs Quitman 3/4 Team 2
@ Fruitvale
10:40 AM 3/4 Girls Development: Grand Saline 3/4 Tara vs Lone Oak 3/4 Ketchum
@ Grand Saline
10:40 AM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 McNew vs Rains 5/6 Holliday
@ Gilmer
10:40 AM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Wallace vs Rains 5/6 Drummond
@ Alba
11:00 AM 1/2 Boys: Grand Saline 1/2 LaPrade vs Lone Oak 1/2 Derrington
@ Quitman Junior High (actual school)
11:00 AM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Tara vs Lone Oak 1/2 Beckner
@ Mineola Middle School
11:30 AM 3/4 Boys Development: Alba 3/4 Quintana vs Gilmer 3/4 Cuba
@ Fruitvale
11:30 AM 3/4 Girls Development: Quitman 3/4 Hanson vs Lone Oak 3/4Melton
@ Grand Saline
11:30 AM 5/6 Boys Development: Fruitvale 5/6 Brown vs Grand Saline 5/6 Payne
@ Gilmer
11:30 AM 5/6 Girls Development: Grand Saline 5/6 Strickland vs Alba 5/6 Durbin
@ Alba
11:40 AM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Stanley vs Lone Oak 1/2 Fort
@ Quitman Junior High (actual school)
11:40 AM 1/2 Girls: Quitman 1/2 Simon vs Lone Oak 1/2 Clark
@ Mineola Middle School
12:20 PM 1/2 Boys: Alba 1/2 Quintana vs Grand Saline 1/2 Perritt
@ Quitman Junior High (actual school)
12:20 PM 1/2 Girls: Grand Saline 1/2 Duke vs Lone Oak 1/2 Larue
@ Mineola Middle School
12:20 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 Mann vs Gilmer 3/4 Featherly
@ Fruitvale
12:20 PM 3/4 Girls Development: Gilmer 3/4 Ludlow vs Mineola 3/4 Pool
@ Grand Saline
12:20 PM 5/6 Boys Development: Rains 5/6 Seymour vs Gilmer 5/6 Brookshire
@ Gilmer
12:20 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Noble vs Fruitvale 5/6 Yates
@ Alba
1:00 PM 1/2 Boys: Mineola 1/2 Fowler vs Grand Saline 1/2 Wright
@ Quitman Junior High (actual school)
1:00 PM 1/2 Girls: Rains 1/2 Young vs Mineola 1/2 Hawkins
@ Mineola Middle School
1:10 PM 3/4 Boys Development: Grand Saline 3/4 Koonce vs Gilmer 3/4 Perkins
@ Fruitvale
1:10 PM 3/4 Girls A Division: Fruitvale 3/4 Barnhart vs Quitman 3/4 Bates
@ Grand Saline
1:10 PM 5/6 Boys Development: Alba 5/6 Marklin vs Grand Saline 5/6 Sloan
@ Gilmer
1:10 PM 5/6 Girls A Division: Alba 5/6 Sitar vs Lone Oak 5/6 Patterson
@ Alba
1:40 PM 1/2 Boys: Lone Oak 1/2 Thomas vs Rains 1/2 Greer
@ Quitman Junior High (actual school)
2:00 PM 3/4 Boys Development: Rains 3/4 Bunch vs Grand Saline 3/4 Erwin
@ Fruitvale
2:00 PM 3/4 Girls A Division: Mineola 3/4 London vs Grand Saline 3/4 Pyle
@ Grand Saline
2:00 PM 5/6 Boys A Division: Mineola 5/6 Adams vs Gilmer 5/6 Lawson
@ Gilmer
2:00 PM 5/6 Girls A Division: Quitman 5/6 Poe vs Grand Saline 5/6 Harrell
@ Alba
2:20 PM 1/2 Boys: Quitman 1/2 McKinney vs Mineola 1/2 McMahon
@ Quitman Junior High (actual school)
2:50 PM 3/4 Boys Development: Fruitvale 3/4 Spizzirri vs Lone Oak 3/4 Haugen
@ Fruitvale
2:50 PM 3/4 Girls A Division: Gilmer 3/4 Dorsett vs Rains 3/4 Duncan
@ Grand Saline
2:50 PM 5/6 Boys Development: Mineola 5/6 Love vs Lone Oak 5/6 Clark
@ Gilmer
2:50 PM 5/6 Girls Development: Gilmer 5/6 Shaw vs Mineola 5/6 Hogue
@ Alba
3:00 PM 1/2 Boys: Quitman 1/2 Wennberg vs Mineola 1/2 Owens
@ Quitman Junior High (actual school)
3:40 PM 3/4 Boys Development: Mineola 3/4 MacArthur vs Mineola 3/4 Rinks
@ Fruitvale
3:40 PM 3/4 Girls A Division: Lone Oak 3/4 Madden vs Alba 3/4 Alexander
@ Grand Saline
3:40 PM 5/6 Boys A Division: Quitman 5/6 Taylor vs Alba 5/6 Webster
@ Gilmer
3:40 PM 5/6 Girls A Division: Rains 5/6 Christian vs Mineola 5/6 Steadman
@ Alba
4:30 PM 3/4 Boys Development: Lone Oak 3/4 McLain vs Quitman 3/4 Elkins
@ Fruitvale
4:40 PM 5/6 Boys A Division: Lone Oak 5/6 Hogue vs Rains 5/6 Bunch
@ Gilmer
5:20 PM 3/4 Boys A Division: Grand Saline 3/4 Flowers vs Rains 3/4 Hooten
@ Fruitvale
5:40 PM 5/6 Boys A Division: Grand Saline 5/6 Gunnels vs Rains 5/6 Potts
@ Gilmer
6:10 PM 3/4 Boys A Division: Lone Oak 3/4 Walker vs Quitman 3/4 Low
@ Fruitvale
6:40 PM 5/6 Boys Development: Gilmer 5/6 Wallace vs Quitman 5/6 Alcorn
@ Gilmer
7:00 PM 3/4 Boys A Division: Mineola 3/4 Dupont vs Gilmer 3/4 Hutson
@ Fruitvale